(function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.async=true;j.src= 'https://www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-PNZRWS8');

Piegāde un apmaksa

galvenais  |  Piegāde un apmaksa

Piegādes veidi

1. Piegāde uz Omniva pakomātiem
2. Piegāde ar kurjeru
3. Saņemšana mūsu birojā Bauskas 22

 

Apmaksas veidi

Bankas pārskaitījums

Maksājiet par precēm tieši uz mūsu bankas kontu. Veicot apmaksu, lūdzu, norādiet pasūtījuma numuru. Jūsu pasūtījums tiks nosūtīts pēc naudas ieskaitīšanas mūsu bankas kontā.

Maksājumu karte

Mūsu uzņēmums izmanto starptautiskās sistēmas Stripe pakalpojumus, kas nodrošina tiešsaistes maksājumu sistēmu tehnisko un banku infrastruktūru. Sistēma darbojas kā starpnieks starp pircēju un pārdevēju, kas veic drošu maksājumu no informācijas aizsardzības viedokļa.
Stripe ir ātra un droša. Stripe atbilst visiem starptautiskajiem drošības standartiem ar PCI 1. līmeņa sertifikātu. Šis ir augstākais maksājumu nozarē pieejamais sertifikācijas līmenis. Saskaņā ar sistēmas ražotāja datiem vairāk nekā 100 000 uzņēmumu pašlaik izmanto Stripe.

Apmaksa skaidrā naudā

Mūsu birojā Bauskas 22.