(function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.async=true;j.src= 'https://www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-PNZRWS8');

Par mums

galvenais  |  Par mums

EWA Eco-Wood-Art ™ ir mehānisko konstruktoru modeļi priekš individuālās montāžas no saplākšņa. EWA modeļi ir oriģinālas un radošas dāvanas jebkuram gadījumam, interesants un aizraujošs hobijs visu vecumu bērniem un pieaugušajiem.
Montāžas komplektus piegādā kastēs, kur atrodas saplākšņa loksnes ar iepriekš sagrieztām detaļām, precīzām montāžas instrukcijām un montāžas instrumentiem.
Kopš mūsu dibināšanas 2016. gadā, mūsu mērķis ir radīt unikālus kvalitatīvus mehāniskos modeļus no dabīgiem materiāliem.
Mēs piedāvājam vairāk par 50 dažāda veida, tematikas un sarežģītības modeļiem no augstās kvalitātes bērza saplākšņa, kuri noteikti spēs ieinteresēt kā bērnus, tā arī pieaugušos.
Viena no EWA darbības jomām – suvenīru un dāvanu ražošana: stilīgi salvešu turētāji, dāvanu kastes, piezīmju grāmatiņas, kalendāri, kancelejas preces utt.

Mūsu priekšrocības:

-Lieliska komanda, labi izveidota ražošana un augstas precizitātes lāzera iekārta;
– Klientu atbalsts un palīdzība montāžas procesā;
– Modeļa oriģināls dizains un izstrāde, ko veic mūsu inženieri un dizaineri;
-Preču zīme EWA Eco-Wood-Art ™ ir reģistrēta Baltkrievijā, Eiropā, Krievijā, ASV un Ķīnā;
– Produktiem nav jāveic obligātā sertificēšana, vecuma kategorija 14+
– Iepakojuma un montāžas instrukcijās ir informācija 8 valodās.
Mēs esam ieguvuši uzticību saviem produktiem no apmierinātiem klientiem un partneriem visā pasaulē!
Mēs priecāsimies, ja Jūs pavadīsiet savu brīvo laiku kopā ar EWA modeļiem!

Ar cieņu
EWA komanda